O společnosti

Společnost Strojservis založil v roce 1990 její majitel Karel Kopecký. Společně s několika málo spolupracovníky začal věnovat opravám užitkových a nákladních vozidel tuzemské výroby.

Od roku 1993 se společnost stala smluvním partnerem výrobce nákladních vozidel IVECO. Činnost obchodního zastoupení plynule přerostla v dominantní aktivitu společnosti. Veškeré aktivity společnosti jsou vedeny snahou o ucelenost a komplexnost nabídky prodejních a servisních služeb pro nákladní a užitková vozidla IVECO. Mezníkem ve vývoji společnosti se stal rok 2001, kdy došlo k otevření a zprovoznění nového prodejního a servisního střediska. Veškeré aktivity společnosti byly tímto převedeny do nových prostor. Na ploše 8.000 m² nového prodejního a servisního areálu, který odpovídá nejmodernějším evropským trendům, došlo k dalšímu rozšíření aktivit se zaměřením na maximální komplexnost nabízených služeb. V roce 2004 získala společnost dodatečných 5000 m² plochy, na které bude realizována přístavba, která se zaměří zejména na rozšíření servisní kapacity. Tak dojde k rozšíření servisní kapacity téměř na dvojnásobek současného stavu.

Společnost v roce 2004 obhájila kvalitativní standardy společnosti IVECO, které jsou podmínkou pro uzavření nových distributorských smluv v souladu se změnami evropských legislativním norem. V dubnu 2004 byly uzavřeny nové distributorské smlouvy na prodej všech obchodních řad výrobního programu IVECO, stejně jako na servis a distribuci originálních náhradních dílů.

Společnost Strojservis patří díky objemu obchodních a servisních služeb dlouhodobě mezi nejvýznamnější obchodní zástupce IVECO v České republice.